شرکت سرآمد موج نوین احیا (سما)

شرکت سرآمد موج نوین احیا (سما) از سال 1397با پشتیبانی شتاب‌دهنده فاطرشریف، فعالیت خود را در حوزه تحقیق، طراحی و ساخت تجهیزات و خدمات مرتبط با تکنولوژی‌های نوین و بدیع فیزیکی آغاز نمود. فرآیند فعالیت‌های مهندسی در شرکت “سما” بدین صورت است که ابتدا مسئله موجود شناسایی شده و سپس با استفاده از تیم‌های سازمان‌یافته، جوانب مختلف مسئله بررسی شده و راه‌حل‌های احتمالی مورد تست و ارزیابی عملی قرار می‌گیرد. با استفاده از دستاوردهای حاصل از این مرحله، محصولات تجاری در برنامه طراحی و ساخت قرار می‌گیرند.
پژوهش بر روی خواص و قابلیت‌های آب، حسگرهای اندازه‌گیری خواص آب، بهبود خواص آب از طریق روش‌های غیرمخرب و غیرشیمیایی، حسگرهای اندازه‌گیری امواج محیط و ….، از جمله فعالیت‌های شرکت “سما” می‌باشد.
تیم مدیریت شرکت “سما” همگی دارای تحصیلات دکتری تخصصی در رشته‌های فنی-مهندسی از دانشگاه‌های رتبه 1کشوری و سابقه بیش از ده ساله در صنایع مختلف کشور هستند.
کارشناسان پژوهش، طراحی و ساخت شرکت سما نیز دارای تحصیلات دانشگاهی کارشناسی ارشد به بالا از دانشگاه‌های صنعتی شریف-تهران-علم و صنعت- تربیت مدرس، امیرکبیر و خواجه نصیرالدین طوسی هستند.

ما نیازهای تجاری منحصر به فرد شما را با درک عمیق خود برطرف می کنیم

image

کار کردن با ما

به ما اطلاع دهید که چگونه می توانیم کمک کنیم! با ما در تماس باشید و ما به شما چشم انداز تازه ای در مورد تجارت شما می دهیم.

image

فرایند ما

پس از ارزیابی مشترک، مشکلات شما شناسایی شده و راهکارهایی عملی برای بهینه سازی محصولات در اختیار شما قرار می دهیم.

image

چگونه ما کمک می کنیم

ما می توانیم با طراحی و بهینه سازی محصولات شما دریچه ای جدید به روی شما باز کنیم